اخبار سایت : جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

 | تاریخ ارسال: 1400/9/22 | 

بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی روز ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار می شود و ثبت نام در این دوره از جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از ۲۵ آذر آغاز می شود و تا ۹ دی‌ماه ادامه دارد.ثبت نام در دو بخش افراد حقیقی (پژوهشگران حوزه سلامت) و نهادهای حقوقی انجام خواهد شد.

پژوهشگران حوزه سلامت که دارای حداقل H index دوازده هستند، محققین جوان و دانشجو که دارای حداقل H index هشت هستند، صاحبان اختراعات و فناوری، صاحبان پژوهش های برتر که آثار آنها در یکی از کمیته های علوم پایه پزشکی، علوم بالینی و سلامت و اختراعات و فناوری مورد بررسی قرار می گیرند و دانشمند برتر در انجام پژوهش های اثر گذار بر حوزه سلامت می توانند در این جشنواره شرکت کنند.پژوهشگر باید فرم مربوط به فراخوان بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی را تکمیل کند. ارزیابی داوطلبان حقیقی در سه کمیته علوم بالینی و سلامت، علوم پایه پزشکی و اختراعات و فناوری انجام می شود.

کلیه داوطلبان عضو هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی و شرکت کننده در گروه محققین و محققین جوان و دانشجو که در سامانه علم سنجی وزارت بهداشت اطلاعات پژوهشی دارند فقط لازم است اطلاعات عمومی را ثبت کنند و نیاز به ثبت اطلاعات پژوهشی نیست.داوطلبانی که عضو هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور نیستند و مایل به شرکت در گروه‌های محققین و محققین جوان یا دانشجو در هر کمیته هستند و همچنین کلیه داوطلبان شرکت در کمیته اختراعات و فناوری و گروه پژوهش برتر، اعم از هیأت علمی و غیر هیأت علمی لازم است پس از ثبت نام، کارنامه پژوهشی ۶ سال گذشته (از سال ۱۳۹۵ یا ۲۰۱۶ و به بعد) را از طریق سامانه الکترونیکی جشنواره ارسال کنند.در سال جاری محور «دانشمند برتر دانشگاه های علوم پزشکی کشور» برای اولین بار به محورهای بیست و هفتمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی اضافه شد. همچنین برای نخستین بار شرکت دانش‌بنیان برگزیده نیز در این رویداد انتخاب و معرفی خواهد شد.

 جهت دریافت اطلاعات بیشتر از لینک های زیر استفاده نمایید.

فراخوان
 شاخص های ارزیابی - کمیته اختراعات و فناوری
دستورالعمل ثبت نام-۲۷


کلیدواژه ها: معاونت تحقیقات و فناوری | جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی |CAPTCHA

دفعات مشاهده: 65 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرکلیه حقوق این وب سایت متعلق به معاونت تحقیقات و فناوری می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق